Aktualności


 

12 02.2020

Przechowuj z głową: Jak przechowywać meble?

Przechowuj z głową: Jak przechowywać meble?

Pora na kolejne rady z cyklu Przechowuj z głową, tym razem na temat mebli! Nie ulega wątpliwości, że są one jednymi z najczęściej przechowywanych przedmiotów w naszych boksach – zarówno z uwagi na remont czy przeprowadzkę, jak i z prozaicznego powodu chronicznego braku miejsca w mieszkaniu. Poznaj najważniejsze zasady dotyczące przechowywania mebli:

1. Meble nie cierpią wilgoci – przez nią pękają, rdzewieją, pleśnieją, grzybieją i zaczynają brzydko pachnieć. Właśnie dlatego boksy Róża Rent są o wiele bezpieczniejsze niż garaż czy zawilgocona piwnica – podtrzymywanie optymalnej temperatury sprawia, że jest w nich sucho i nic z powyższych rzeczy nie ma prawa się wydarzyć. W boksach nie ma też żadnych szkodników, które mogłyby pogryźć meble lub uszkodzić je w inny sposób.

2. Zanim oddasz meble do boksu, postaraj się je zabezpieczyć, chociażby ze względu na konieczność transportu. Opróżnij je, rozmontuj ruchome elementy, pozaklejaj drzwiczki i oklej kanty czy rogi bąbelkową folią.

3. Magazynowanie mebli jest jest jak zabawa w tetrisa. Działaj nie tylko horyzontalnie, ale też wertykalnie, układając na spodzie większe i cięższe przedmioty. Sprytne ułożenie sprawi, że wystarczy Ci boks o niewielkim metrażu. Już na kilku metrach kwadratowych zmieścisz zawartość małego mieszkania!

Po więcej informacji na temat przechowywania mebli zapraszamy na bloga rozarent.pl/blog/bid-12-magazyn-self-storage-przechowywanie-mebli – życzymy miłej lektury!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice