Magazyny i boksy Self Storage w Katowicach - klient indywidualny


 

Magazyny i boksy Self Storage - Katowice

Róża Rent to boksy magazynowe dedykowane także klientom indywidualnym – swoje pomieszczenie może wynająć każdy, kto potrzebuje dodatkowych paru metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Dowiedz się, w jakich sytuacjach warto rozważyć skorzystanie z usług self storage i co możesz przechowywać w naszych boksach!

 

5 sytuacji, w których warto rozważyć wynajęcie komórki magazynowej

 

1. Brak miejsca w mieszkaniu

Jeśli przez lata w Twoim mieszkaniu nagromadziło się tyle rzeczy, że przekraczają one pojemność dostępnych pomieszczeń – warto rozejrzeć się za dodatkową przestrzenią. Boksy Róża Rent to doskonałe, w pełni bezpieczne miejsce do przechowywania wszystkiego, co nie mieści się już w domu – od sporych mebli, przez sprzęty sezonowe, aż po pamiątki, ubrania i przedmioty osobiste. Sypialnia, pokój gościnny czy przedpokój nie powinny być przechowalnią rzadko używanych rzeczy. Do tego celu służą piwnice i strychy, a jeszcze lepiej prywatne, strzeżone, ogrzewane magazyny o optymalnym poziomie wilgotności. W naszych boksach Twoje rzeczy będą w 100% bezpieczne!

 

2. Przeprowadzka

Gdy musisz zmienić jedno mieszkanie na drugie (kupione lub wynajęte) musisz gdzieś podziać cały swój dobytek. W życiu bywa różnie – nie zawsze możemy się wyprowadzić i wprowadzić do nowego lokum tego samego dnia. Zdarza się, że daty na umowach się nie pokrywają, będąc w trakcie rozwodu trzeba chwilę pomieszkać w hotelu lub u rodziny, bądź też sam transfer z jakiegoś powodu odbywa się z opóźnieniem. Tymczasowa przechowalnia dla mebli, sprzętu AGD, narzędzi, dokumentów, ubrań i całej reszty rzeczy przyda się również studentom, którzy migrują pomiędzy domem rodzinnym a miastem, w którym studiują. Wynajęcie boksu na trzy miesiące opłaca się znacznie bardziej niż płacenie czynszu przez całe wakacje!

 

3. Remont

Nie musisz przeprowadzać się do innego domu czy mieszkania, żeby stanąć przed koniecznością znalezienia tymczasowej przechowalni dla swoich rzeczy. Wystarczy, że zabierzesz się za renowację czy gruntowny remont Twojego lokum. Żeby nie martwić się o ewentualne zniszczenia dobytku, a jednocześnie przyspieszyć prace, wynajmij u nas boks magazynowy. Pomieścisz w nim wszystkie przedmioty i odnowisz swoje mieszkanie bez zbędnego stresu!

 

4. Zmiana miejsca pracy lub dłuższa podróż

Bywa i tak, że co prawda nie planujemy stałej przeprowadzki, ale na jakiś czas przenosimy się do innego miasta lub kraju i nie możemy ze sobą zabrać wszystkich rzeczy. Może to być spowodowane zmianą miejsca pracy, dłuższą delegacją albo wyjazdem służbowym za granicę. Niezależnie od sytuacji, postaraj się uniknąć zawłaszczania przestrzeni mieszkalnej przyjaciół czy rodziny. Wszystkie rzeczy możesz spakować i przechować w Róża Rent tak długo, jak tego potrzebujesz. Pamiętaj, że zawsze możesz dostać się do swojego boksu w dowolnym momencie, o każdej porze dnia i nocy!

 

5. Dłuższe podróże

Jeśli wyjeżdżasz na tydzień lub dwa, nie potrzebujesz przestrzeni magazynowej. Jeśli jednak planujesz dłuższą podróż – taką na kilka miesięcy, rok, a nawet dłużej – self storage to najlepsze możliwe rozwiązanie. Opłacanie czynszu za niemal puste mieszkanie mija się z celem – zwłaszcza, że będąc w podróży ponosi się dodatkowe koszty noclegów. Wynajmując boks, płacisz jedynie za ograniczoną przestrzeń i bezpieczeństwo Twoich rzeczy. To czysta oszczędność!

 

Co może u nas przechować klient indywidualny?

Niemal wszystkie rzeczy, które nie sprawiają zagrożenia i mają długi termin ważności. Bardzo często w boksach do wynajęcia lądują ubrania i buty, zwłaszcza sezonowe. Przechowujemy też wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy – od nart i rowerów, przez kajaki i deski surfingowe, aż po sprzęt wędkarski. Boks magazynowe to również doskonałe miejsce na przechowanie kolekcji hobbystycznych (np. książek, komiksów, planszówek, winyli, modeli samolotów) oraz rodzinnych i osobistych pamiątek. W komórce magazynowej zmieszczą się nawet sporych rozmiarów meble (także te sezonowe, np. ogrodowe), pojazdy mechaniczne (skutery, motocykle) i sprzęty gospodarstwa domowego. Osobna kategoria to rzeczy, które „może jeszcze się przydadzą” - dziecięce zabawki, wózki i łóżeczka czy archiwalne dokumenty.

 

Czego nie można przechowywać w Róża Rent?

Tego, co żyje, może się zepsuć albo stwarza niebezpieczeństwo. Nie zgadzamy się zatem na przechowywanie w boksach zwierząt i roślin, ziół, produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności oraz substancji chemicznych, a zwłaszcza substancji łatwopalnych i toksycznych. W Róża Rent nie można też przechowywać wartościowych antyków, drogiej biżuterii, dzieł sztuki ani pieniędzy.

 

Jak duży boks będzie Ci potrzebny?

Wszystko zależy od tego, ile rzeczy zamierzasz u nas zmagazynować. Jeśli potrzebujesz tylko przestrzeni na  kilka pudeł i skuter, wystarczy Ci boks o powierzchni 3m2. Z kolei gdy zamierzasz upchnąć do boksu rzeczy z całego mieszkania, możesz wynająć 10m2, a nawet połączyć kilka takich komórek. Gdy już powiesz nam, co chcesz przechować, chętnie doradzimy, która powierzchnia będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Nie wyrzucaj rzeczy, które jeszcze Ci się przydadzą – po prostu znajdź dla nich odpowiednie miejsce!

 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice