Aktualności


 

28 09.2021

Sposób na dziecięce zabawki

Sposób na dziecięce zabawki

Jeśli masz styczność z dziećmi, to wiesz, że zabawki są dosłownie wszędzie – a już najczęściej na podłodze, na schodach, w drzwiach i generalnie w miejscach, które torują przejście. Nad tym bałaganem da się zapanować, pracując nad organizacją i ucząc dzieci sprzątania. Warto jednak zacząć od innego pytania: czy na pewno moje dziecko potrzebuje wszystkich tych rzeczy…?

Każdy maluch bawi się jednymi zabawkami częściej niż drugimi, z pewnych rzeczy i zainteresowań wyrasta, a jeszcze inne przestają go interesować zaraz po rozpakowaniu pudełka. Części takich fantów można się pozbyć, oddając je komuś innemu. Nie zawsze jest to jednak takie proste. Wiele tych rzeczy to zabawki nowe lub jeszcze niezużyte, które aż żal wyrzucać (zwłaszcza gdy mamy w planach kolejne dzieci); innym razem mają one taką wartość sentymentalną, że o definitywnym rozstaniu nie może być mowy.

Zabawki okazyjne, pamiątkowe maskotki, małe dziecięce rowerki, a wreszcie komplety klocków zachowane z myślą o następnym maluchu można spokojnie przewieźć do boksu na wynajem. Self storage to bezpieczne rozwiązanie – w boksach przedmioty się nie zniszczą ani nie zawilgną, za to zawsze będą pod ręką. Inne plusy? Więcej miejsca w domu, mniej zabawek pod nogami, a jednocześnie łatwy dostęp do rzeczy w trybie 24/7.

Przed przewiezieniem zabawek do boksu zadbaj o ich porządne zapakowanie. Worki foliowe, materiałowe lub plastikowe pojemniki, a wreszcie klasyczne kartony – od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz. Ważne, żeby ochronić zabawki przed kurzem, bo ten niestety gromadzi się wszędzie.
 
…a po cenne wskazówki na temat organizacji zabawek zapraszamy do nowego wpisu na naszym blogu :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice