Aktualności


 

23 07.2021

Co robić, gdy szafa pęka w szwach?

Co robić, gdy szafa pęka w szwach?

Każdy z nas ma ubrania, które trzyma w szafie, choć nosi je tylko od wielkiego dzwonu (lub nie sięga po nie w ogóle). Tego rodzaju odzież można podzielić na różne kategorie, na przykład:

- ubrania sezonowe, jak ciepłe płaszcze i mocno wycięte crop topy,
- sportowe, jak spodnie narciarskie lub kostium nurka,
- trzymane „na kiedyś”, jak ubrania, w które zamierzamy się zmieścić, ciuchy ciążowe czy ubranka po pierwszym dziecku, trzymane z myślą o przyszłym rodzeństwie,
- sentymentalno-okolicznościowe, jak pamiątkowy sweter wydziergany przez babcię albo sukienka ze studniówki czy ze ślubu.

Tego rodzaju rzeczy nie ma sensu nikomu oddawać, sprzedawać, a tym bardziej wyrzucać do śmieci – w końcu są potrzebne (nawet jeśli tylko raz na jakiś czas), z założenia jeszcze się przydadzą albo dostarczają nam radości i przywołują ciepłe wspomnienia. Takie ubrania zbierz, dobrze zapakuj (do kartonów albo worków) i… przechowaj w magazynie na wynajem. W końcu nie musisz mieć ich codziennie pod ręką, a niepotrzebnie zajmują cenne miejsce w Twojej szafie!

Oczywiście opcji, co można zrobić, gdy szafa pęka w szwach, jest co najmniej kilka. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, odsyłamy do artykułu, w którym obszernie omawiamy ten temat i podpowiadamy różne scenariusze (https://rozarent.pl/blog/bid-29-co-zrobic-z-ubraniami-gdy-w-szafie-brakuje-miejsca). Tak czy inaczej – chcąc zatrzymać część rzadko używanych ubrań, a jednocześnie przewietrzyć szafę, najlepiej będzie skorzystać z boksu. Zapraszamy i mamy nadzieję, że do rychłego zobaczenia!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice