Blog


 

26 11.2019

Magazyn samoobsługowy - bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla każdego

Magazyn samoobsługowy - bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla każdego

Self storage to usługa skierowana dla osób i firm, które chcą wynająć boksy, komórki i kontenery o rozmaitej powierzchni i przechowywać w nich rzeczy. Samoobsługowe magazyny są bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Największą zaletą self storage jest elastyczność: to wynajmujący wybiera, jakiej wielkości ma być komórka, co chce w niej przechowywać i przez jak długi okres. 

 

Dodatkowa przestrzeń zawsze się przyda!

 

W przypadku klientów indywidualnych najczęstszą przyczyną zwrócenia się w kierunku self storage jest dość prozaiczna przyczyna, jaką jest brak miejsca w mieszkaniu. Wynajmując własne lokum, zwłaszcza w dużych miastach, musimy się zwykle liczyć z ograniczonym metrażem. Wraz z upływem lat rodzina i majątek stopniowo się rozrastają, a przestrzeni wcale nie przybywa. Jeśli nie masz już gdzie trzymać rzeczy, które są dla Ciebie ważne, nie musisz od razu przeprowadzać się do większego lokum. W wynajętym boksie możesz przechować wszystko – od ubrań i wyprawki dla dzieci, przez chwilowo niepotrzebne meble, aż po cenną kolekcję komiksów. Wiele osób korzysta z takiego rozwiązania jedynie sezonowo, na przykład celem przechowania sprzętu sportowego – nart, rowerów albo wędek. Magazyny przydają się zresztą nie tylko osobom, które narzekają na brak miejsca w domu. To także doskonała opcja, żeby przechować rzeczy na czas remontu, przeprowadzki lub wyjazdu służbowego za granicę.

Self storage to także prawdziwe zbawienie dla firm, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do magazynowania zapasów towarów i wyposażenia. W boksach można składować nie tylko asortyment, ale też dokumentację czy materiały reklamowe – ulotki, plakaty czy bannery. Podobnie jak klienci indywidualni, klienci biznesowi również korzystają z magazynów na czas renowacji lub przeprowadzki, tyle że swoich biur. Co najważniejsze, dostęp do rzeczy jest możliwy o każdej porze dnia i nocy – wystarczy skorzystać ze spersonalizowanej karty magnetycznej, żeby wyciągnąć z boksu to, co jest w danej chwili potrzebne!

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 

Oczywiście nie można oddać swoich rzeczy na przechowanie byle gdzie i byle komu. Ważne jest, żeby postawić na sprawdzoną, renomowaną firmę, która zadba o Twoje rzeczy jak o własny dobytek. W magazynach muszą panować perfekcyjne warunki – powinno być w nich czysto, ciepło (idealnie, jeśli zimą są ogrzewane i panuje w nich stała temperatura) oraz... sucho. Chłód i wilgoć to wrogowie papieru i większości sprzętów, więc w komórkach nie może być po nich śladu. W Róża Rent zapewniamy stałą temperaturę na poziomie 15 stopni – nasze boksy lśnią czystością, są suche i regularnie dezynfekowane. Kolejna istotna rzecz to ochrona. Nie można dopuścić do sytuacji, w której niepożądane osoby kręcą się obok cennego dobytku wynajmujących. Dlatego dostęp do magazynów mogą mieć tylko Klienci i ludzie przez nich upoważnieni; z całą resztą rozprawia się odpowiednia ochrona. Zwykle są to kamery albo specjalnie zatrudnieni ochroniarze. My stawiamy na jedno i drugie – obiekt jest monitorowany i chroniony przez Security Group; nocą nad obiektem czuwają nocni stróże, którzy weryfikują każdą osobę, jaka pojawia się na terenie hali.

 

Wynajem krótko- czy długoterminowy?

 

W idei self storage najpiękniejsze jest to, że to Ty decydujesz, na jak długo potrzebujesz magazynu. W  Róża Rent oferujemy możliwość wynajmu na zaledwie miesiąc, ale też na kilka miesięcy czy nawet kilka lat. Podpisujemy umowy na czas określony albo nieokreślony; wszystko zależy od tego, co i jak długo chcesz przechowywać w naszych boksach. Przykładowo – jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki i potrzebujesz gdzieś przetrzymać swój dobytek, ale wiesz, że w ciągu miesiąca urządzisz się w nowym miejscu, najlepszą opcją będzie wynajem krótkoterminowy. W przypadku, gdy chcesz gdzieś przechować motocykl i pakiet motoryzacyjnych gadżetów, ale tylko przez zimę, przyda Ci się umowa na kwartał. Jeśli zaś prowadzisz firmę i traktujesz magazyny self storage jako miejsce na swój asortyment, który już nie mieści się w firmowych pomieszczeniach – logicznym rozwiązaniem wydaje się wynajem długoterminowy z umową na czas nieokreślony. Oczywiście z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie, i to w bardzo prosty sposób; okres wypowiedzenia wynosi zaledwie dwa tygodnie. Cena wynajmu będzie zależeć od jego długości, a także od wielkości boksu. Chętnie pomożemy Ci z wyborem konkretnej komórki – oferujemy 263 boksy w pięciu rozmiarach, od 2,5 do 10 metrów kwadratowych!

 

Chcesz wynająć magazyn samoobsługowy? Nic prostszego!

 

W przypadku osób fizycznych wymagamy wyłącznie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Żeby podpisać umowę, musisz stawić się osobiście i mieć przy sobie dowód, prawo jazdy albo paszport – nic więcej! Od klientów biznesowych potrzebujemy dodatkowo danych firmy, a dokumenty musi podpisać osoba upoważniona do reprezentowania przedsiębiorstwa. Self storage to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego. Pomyśl sam: po co wyrzucać rzeczy na śmietnik, jeśli wcale nie musisz pozbywać się ich na zawsze?  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice