Aktualności


 

06 01.2021

Magazyny dla sklepów internetowych

Magazyny dla sklepów internetowych

Prowadząc sklep, potrzebujesz magazynu – to jasne. Nie warto jednak płacić już na samym początku za nieproporcjonalnie duży metraż, a tym bardziej inwestować we własną, ogromną halę (zwłaszcza, że mało kto ma na to fundusze). Czy wiesz, że coraz więcej właścicieli małych sklepów internetowych oraz osób prowadzących sezonowe bądź niewielkie, np. rękodzielnicze biznesy, korzysta z boksów typu self storage?

Jeśli potrzebujesz przestrzeni magazynowej, ale nie chcesz lub nie potrzebujesz kupować jej na własność, boksy na wynajem to idealne rozwiązanie. Na początku drogi warto szukać oszczędności, a przynajmniej optymalizować wydatki, a model self storage stwarza po temu szansę. Nie ma sensu płacić za zbyt wielką przestrzeń, a w efekcie dokładać do interesu – w Róża Rent wynajmiesz dokładnie tyle metrów kwadratowych, ile potrzebujesz, a z czasem możesz zawsze zwiększyć interesujący Cię metraż.

Za wynajmem boksu jako podręcznego magazynu przemawiają także doskonała lokalizacja (na przecięciu szlaków komunikacyjnych, w przemysłowej dzielnicy Katowic), indywidualny dostęp do towarów i możliwość samoobsługi w trybie 24/7, kompleksowa ochrona magazynów oraz elastyczny okres przechowywania. Jeśli szukasz maksymalnej swobody w zarządzaniu swoim biznesem – zapraszamy do kontaktu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice