Aktualności


 

01 01.2021

Wkrocz w Nowy Rok ze świeżą energią

Wkrocz w Nowy Rok ze świeżą energią

Koniec starego roku, a początek nowego to czas, który szczególnie sprzyja wprowadzaniu pozytywnych zmian w swoim życiu. Ważne, żeby noworoczne postanowienia motywowały, a nie przytłaczały i wpędzały w poczucie winy - oprócz „schudnę” czy „rzucę palenie” jest jeszcze wiele sensownych opcji, które pozostają w naszym zasięgu bez ogromnego wysiłku.

Być może właśnie teraz jest dobry moment, żeby gruntownie uporządkować swój dom i wreszcie pozbyć się wszędobylskiego bałaganu. Nie mamy tu na myśli odkurzenia wszystkich zakamarków czy wyszorowania łazienki (choć to też); chodzi nam raczej o posegregowanie rzeczy i zapanowanie nad ich ilością. Spróbuj wygospodarować czas na wyrzucenie zepsutych przedmiotów, rozdanie/sprzedanie tych niepotrzebnych oraz spakowanie tych, które przydadzą się latem/za rok/w bliżej nieokreślonej przyszłości. Te ostatnie przewieź w bardziej stosowne miejsce, na przykład do boksów typu self storage.

Oczywiście, nic na siłę i wszystko wedle uznania, ale być może warto pomyśleć nad tym, żeby pewne rzeczy zacząć od nowa i ze świeżą energią. Jeśli masz ochotę na gruntowne porządki i szukasz magazynu dla swoich rzeczy – skontaktuj się z nami!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice