Aktualności


 

02 12.2020

Sposób na świąteczne dekoracje

Sposób na świąteczne dekoracje

Jedni czekają z dekorowaniem domu na święta do ostatniej chwili, a inni już w listopadzie nucą pod nosem ‘Last Christmas’. My preferujemy opcję pośrednią i wraz z nadejściem grudnia powoli zabieramy się za przystrajanie mieszkania. W końcu nie trzeba od razu wyciągać choinki, żeby zbudować świąteczną atmosferę!

Dekoracji jest teraz mnóstwo: dość wymienić elementy zieleni (wieńce, jarzębina, gałązki świerku), bombki i ozdoby, ciepłe, punktowe oświetlenie (lampiony, sznury lampek, świeczki), tekstylia (poszewki, koce) oraz wszelkiego rodzaju figurki i maskotki (od bałwanków i reniferów aż po elfy, mikołajki czy aniołki). Jednocześnie rozwija się u nas moda na bogate dekoracje zewnętrzne (tak popularne w USA), w tym ozdoby elewacji i ogrodów, które przyjmują iście imponujące rozmiary. W sieci można odnaleźć wiele pomysłów na samodzielnie wykonywane ozdoby – np. tace dekoracyjne (chociażby z cynamonową świeczką, gałązkami, bombkami, plastrami pomarańczy i szyszkami) albo własnoręcznie wykonywane kalendarze adwentowe. Takie drobiazgi potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat – pytanie tylko, co zrobić z nimi po świętach?

Jeśli masz ochotę na przyozdobienie swojej przestrzeni, ale odmawiasz sobie tego z powodów praktycznych – brakuje Ci miejsca, żeby składować dekoracje przez resztę roku, a nie chcesz inwestować w ozdoby jednorazowego użytku – rozwiązaniem może być self storage. Wynajem boksu magazynowego pozwala pójść na całość – po świętach wystarczy przewieźć sezonowe dekoracje do Róża Rent, żeby za rok skorzystać z nich ponownie!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice