Aktualności


 

26 11.2020

5 zalet self storage - dlaczego warto wynająć boks magazynowy?

5 zalet self storage - dlaczego warto wynająć boks magazynowy?

Jakie korzyści dają boksy magazynowe na wynajem? Oto 5 najważniejszych zalet self storage:

1. Więcej miejsca w domu, biurze czy garażu – nie każdy posiada wystarczający metraż, żeby pomieścić u siebie cały dobytek i wszystkie rzadko używane przedmioty. Wynajem komórki magazynowej może rozwiązać problem braku miejsca i pozwolić cieszyć się zwolnioną w ten sposób przestrzenią,

2. Elastyczne warunki – potrzebujesz malutkiej komórki magazynowej i w zupełności wystarczy Ci rozmiar rzędu 2,5m2? A może szukasz czegoś większego i zmieścisz się dopiero w boksie o wielkości 10m2? Wolisz wynająć boks na miesiąc, czy raczej na kilka lat? W każdym przypadku wypracujemy odpowiednie rozwiązanie i podpiszemy umowę na elastycznych warunkach!

3. Bezpieczeństwo – w Róża Rent system kontroli dostępu idzie w parze z kompleksową ochroną obiektu. Dostęp tylko dla osób upoważnionych, kłódki i magnetyczne karty, monitoring, stróże, bezpieczeństwo pożarowe – Twoim rzeczom nic u nas nie grozi!

4. Dostęp o dowolnej porze – komfort klientów jest dla nas najważniejszy. Wiemy, jak ważny jest nieograniczony dostęp do swoich rzeczy, dlatego zapewniamy go 24/7, w świątek, piątek czy niedzielę.

5. Kontrola kosztów – teoretycznie self storage nie należy do najtańszych usług, ale w praktyce taka opcja bywa najbardziej opłacalna. Taniej jest wynająć boks niż przeprowadzać się do większego mieszkania, płacić za nieużywane lokum w razie dłuższego wyjazdu czy inwestować w drogi firmowy magazyn o zbyt dużej powierzchni.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zadzwoń lub napisz – zapraszamy do zakładki Kontakt!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice