Aktualności


 

18 11.2020

Przechowuj z głową: sprzęt RTV i AGD

Przechowuj z głową: sprzęt RTV i AGD

Chyba w każdym domu trzyma się jakieś sprzęty RTV i AGD, które zajmują sporo miejsca, a nie są aktualnie użytkowane. Dotyczy to zwłaszcza starszych maszyn (które może jeszcze się przydadzą, choćby w przypadku awarii tych nowych), działających sprzętów z drobnymi wadami (które czekają na naprawę) oraz zdublowanych urządzeń (które planujemy dać komuś w prezencie). Garaż czy piwnica nie za bardzo nadają się do przechowywania przedmiotów tak bardzo podatnych na uszkodzenia; z kolei upychanie ich po szafach wiąże się ze znaczną stratą użytkowej przestrzeni.

Lodówka, piekarnik, głośniki czy komputer stacjonarny mogą mieć spore rozmiary, ale w gruncie rzeczy są bardzo delikatne. Szkodzą im przede wszystkim wilgoć i niskie temperatury – na szczęście self storage rozwiązuje oba te problemy. W boksach magazynowych Róża Rent jest sucho i panuje stała, optymalna temperatura, dzięki czemu nie ma mowy o żadnym zawilgoceniu. Możesz mieć pewność, że wyjmiesz sprzęt w takiej samej kondycji jak wtedy, gdy trafił do magazynu. Wystarczy mała komórka, żeby zmieścić wszystkie nieużywane sprzęty elektroniczne i artykuły gospodarstwa domowego. Możesz też przechować u nas rzeczy na czas przeprowadzki albo remontu; z kolei w razie dłuższych wakacji dobrym rozwiązaniem będzie krótkoterminowy wynajem boksu na najcenniejsze urządzenia. Nasi stróże, monitoring i system kontroli dostępu zapewnią Twoim rzeczom maksymalne bezpieczeństwo!

Pamiętaj jedynie o uchronieniu sprzętu przed osadzaniem się kurzu. Jeśli wciąż posiadasz oryginalne pudełka - problem z głowy. W przeciwnym razie pomogą Ci powszechnie dostępne materiały do pakowania – kartony, folia bąbelkowa czy stretch. W Róża Rent można bezpłatnie skorzystać z wózków transportowych, co ułatwi przewożenie urządzeń o większych gabarytach.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice