Aktualności


 

10 11.2020

W jaki sposób boks magazynowy może się przydać w czasach pandemii?

W jaki sposób boks magazynowy może się przydać w czasach pandemii?

Twój boks magazynowy może Ci posłużyć za dodatkowy garaż na skuter, motor czy rower, składzik rzadko używanych sprzętów sezonowych, kolekcji hobbystycznych lub narzędzi pracy, a także za wakacyjną przechowalnię rzeczy z akademika. Zastosowań jest jednak o wiele więcej! Jak self storage przydaje się w czasach pandemii?

1. Właściciele sklepów i punktów usługowych mogą wykorzystać boks jako magazyn na środki ochrony sanitarnej, w tym zapas płynu do dezynfekcji, rękawiczek i maseczek. Obostrzenia wymagają takiego zaplecza, a przecież gdzieś trzeba to wszystko trzymać!

2. Jeśli jesteś skazany na home office, użyj swojego boksu do przechowania chwilowo niepotrzebnych mebli, pudeł z dokumentacją i całego bałaganu z mieszkania, który przeszkadza Ci w stworzeniu komfortowej przestrzeni do pracy.

3. W związku z ograniczeniami masz więcej wolnego czasu? Wybierz się do swojego boksu i zrób w nim gruntowne porządki. Może się okazać, że niektórych rzeczy nie chcesz już zatrzymać, a wobec tego nadają się one na sprzedaż. Taki zastrzyk gotówki na pewno przyda się w czasach kryzysu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice