Aktualności


 

28 10.2020

5 sytuacji, w których osobie prywatnej przyda się boks magazynowy

5 sytuacji, w których osobie prywatnej przyda się boks magazynowy

1.     Brak wolnego miejsca w mieszkaniu – rzeczy lubią się mnożyć w zatrważająco szybkim tempie. Wszystkie przedmioty, które jeszcze się przydadzą, a które chwilowo nie mieszczą się w domu czy mieszkaniu (meble, ubrania, pamiątki, sprzęty sezonowe) można z powodzeniem przewieźć do Róża Rent.

2.     Przeprowadzka – w newralgicznym czasie pomiędzy opuszczeniem jednego lokum a przeniesieniem się do drugiego można tymczasowo przechować rzeczy w magazynie na wynajem.

3.     Remontwynajmij magazyn i działaj swobodnie, bez obaw o zniszczenie dobytku, a prace remontowe od razu zauważalnie przyspieszą!

4.     Długa podróż – wyjeżdżasz na kilka tygodni lub miesięcy? A może udajesz się w podróż dookoła świata na nieokreślony przedział czasu? Nie płać za dwa mieszkania – wynajmij boks dla swoich rzeczy i zredukuj koszty noclegów.

5.     Zmiana miejsca nauki lub pracy – Erasmus? Dłuższa delegacja? Praca na kilkumiesięcznym kontrakcie? Jeśli nie decydujesz się jeszcze na stałą przeprowadzkę, przewieź rzadziej używane rzeczy do boksu Róża Rent!
   Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice