Aktualności


 

07 10.2020

Gdzie przechować sprzęt ogrodowy?

Gdzie przechować sprzęt ogrodowy?

Nadeszła jesień, a tym samym sezon na przesiadywanie w ogrodzie i grillowanie na świeżym powietrzu dobiegł końca. Pora spakować rzeczy z ogrodu – grilla, meble, parasol oraz narzędzia ogrodnicze, w tym kosiarkę, i przenieść je do miejsca, w którym nie będą one skazane na powolne niszczenie.

Boksy Róża Rent to idealne miejsce do magazynowania przedmiotów ogrodowych. U nas Twoim rzeczom nie grożą deszcz, mróz czy śnieg – zapewnimy za to jak najlepsze warunki do ich przechowywania. W naszej hali magazynowej utrzymujemy temperaturę na stałym poziomie i dbamy o to, żeby nie rozwinęła się szkodliwa wilgoć, która tak często panoszy się po piwnicach. Nawet jeśli masz garaż, zachowaj go dla samochodu i skorzystaj z opcji boksu dla wynajem!

Meble i sprzęty ogrodowe są bardzo podatne na uszkodzenia i niszczenie pod wpływem czynników atmosferycznych. Te drewniane czy wiklinowe łatwo łapią pleśń, żeliwne mogą korodować, a plastikowe – połamać się albo pokruszyć. O ile w lecie nic im nie grozi, o tyle jesienią i zimą warto zamknąć je w suchym miejscu. To samo tyczy się grilla (powinno się go przechowywać w zacienionym, w miarę ciepłym pomieszczeniu) czy sprzętów ogrodniczych. Uwaga: jeśli zdecydujesz się trzymać u nas kosiarkę spalinową, spuść z niej wcześniej paliwo. Zadbaj też o osuszenie wszelkich narzędzi i przedmiotów ogrodowych, żeby wilgoć nie przedostała się do boksu wraz nimi.   Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice