Aktualności


 

22 09.2020

Dzień Bez Samochodu - alternatywne sposoby dojazdu do Róża Rent

Dzień Bez Samochodu – alternatywne sposoby dojazdu do Róża Rent

Dzisiaj wypada 22 września – obchodzimy jednocześnie Pierwszy Dzień Jesieni (astronomicznej) oraz Światowy Dzień Bez Samochodu. Zbieg tych dwóch wydarzeń mówi sam za siebie – to idealny moment na małe sezonowe porządki, najlepiej takie, które nie będą wymagały przenoszenia rzeczy o sporych rozmiarach. Żeby zachęcić Was do odwiedzin w magazynie Róża Rent innym środkiem transportu niż samochodem, podajemy wskazówki, w jaki sposób do nas dojechać, wykorzystując komunikację publiczną:

#1 autobus miejski linii 940 – kursuje z przystanku Katowice Dworzec, przy czym można dosiąść się po drodze; jadąc od dworca trzeba wysiąść na 12. przystanku (Katowice Hutnicza) i przejść ok. 250 metrów do hali Róża Rent (ul. Hutnicza 6). Krótka przejażdżka autobusem, trzyminutowy spacer i będziesz na miejscu!

#2 pociąg Kolei Śląskich – czyli kusząca alternatywa dla autobusu. Co prawda stacja Katowice Zawodzie jest oddalona od boksów nieco bardziej niż przystanek Hutnicza (ok. 700 metrów, czyli niecałe 10 minut piechotą), ale za to z głównej stacji kolejowej Katowice jedzie się na nią w mgnieniu oka (3 minuty z zegarkiem w ręku).

Światowy Dzień Bez Samochodu wypada tylko raz w roku – serdecznie zachęcamy, żeby w miarę możliwości przetestować opcję dojazdu do Róża Rent transportem publicznym!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice