Aktualności


 

18 09.2020

Wyjeżdżasz na studia i chcesz zwolnić pokój? Wypróbuj self storage!

Wyjeżdżasz na studia i chcesz zwolnić pokój? Wypróbuj self storage!

Już za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się kolejny rok akademicki. Wielu młodych ludzi uda się na studia do innego miasta i wkroczy w ekscytujący, samodzielny etap życia. Zwykle piszemy o zaletach self storage w kontekście przechowania rzeczy z wynajętego mieszkania przy okazji wakacyjnych powrotów do domu. Co jednak w sytuacji, kiedy problem działa w drugą stronę – świeżo upieczony student wyfruwa z gniazdka, a w domu rodzinnym zaczyna brakować miejsca na rzeczy, które po sobie zostawił?

Nie jest to wcale taki rzadki scenariusz – czasem młodsze dziecko chce przejąć pokój starszego rodzeństwa, a innym razem rodzice chcą zagospodarować zwolnione pomieszczenie wedle własnych potrzeb, na przykład urządzając w nim biuro lub siłownię. Z kolei akademik lub wynajęte studenckie lokum nie zawsze są w stanie pomieścić dobytek gromadzony przez całą młodość. Oczywiście warto dokonać selekcji części rzeczy, ale nie trzeba od razu rozstawać się z pamiątkami, sezonowymi sprzętami czy sporą kolekcją butów.

W takim przypadku magazyn self storage to doskonałe rozwiązanie dla każdej ze stron. Rodzina może cieszyć się w pełni zwolnioną przestrzenią, a student nie musi się martwić o to, gdzie przechować swoje rzeczy. Wynajem boksu magazynowego jest znacznie tańszy niż wynajem większego mieszkania, a zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów i wstęp dla uprawnionych osób w trybie 24/7. Warto? Warto!
   Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice