Aktualności


 

02 09.2020

Zapewnij dziecku dobre miejsce do nauki!

Zapewnij dziecku dobre miejsce do nauki!

Początek września może oznaczać tylko jedno – rozpoczęcie nowego roku szkolnego. 1 września uczniowie oficjalnie powrócili do nauki. To idealny moment, żeby upewnić się, czy także w domu będą mieli swój kącik sprzyjający efektywnemu przyswajaniu wiedzy. W tym celu warto wydzielić specjalną, dedykowaną przestrzeń do odrabiania zadań, czytania książek i innych form edukacji.

Jasne, wygodne krzesło i solidne biurko – oba meble dostosowane do wzrostu dziecka – to rzeczy istotne. Kluczową sprawą jest jednak porządek i atmosfera sprzyjająca skupieniu. W sferze przeznaczonej do nauki nie powinno być żadnych rozpraszaczy – ani zabawek, ani telewizora. Lepiej postawić tam regały z książkami oraz jakieś rośliny pozwalające odpocząć zmęczonym oczom. Na ścianie można za to zawiesić kalendarz, mapę albo tablicę na notatki. Jeśli zmagasz się z nadmiarem rzeczy i trudno Ci zaprowadzić porządek, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z wynajętego magazynu Róża Rent. Możesz przewieźć tam wszelkie zalegające, nieużywane przedmioty czy wszystkie letnie rzeczy sezonowe, z których i tak nie skorzystasz w najbliższych miesiącach. W razie potrzeby dostaniesz się do swojego boksu o każdej porze dnia i nocy!

Żeby uatrakcyjnić szkolne obowiązki, warto także zainwestować w wysokiej jakości, estetyczne przybory i akcesoria. Korzystanie z ładnego piórnika czy zeszytów z zabawnym wzorem będzie prawdziwą przyjemnością i zachęci dzieci do nauki.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice