Aktualności


 

26 08.2020

Dlaczego warto zachować pudła po sprzęcie?

Dlaczego warto zachować pudła po sprzęcie?

Wszystkie sprzęty RTV/AGD, jakie kupujemy, trafiają do nas w starannie zapakowanych, tekturowych pudełkach. Gdy zaczynamy używać telewizora czy miksera, od razu pojawia się problem, co zrobić z dołączonym kartonem. Niektórzy po prostu wyrzucają wszystkie opakowania, a inni wolą je zatrzymać, żeby w razie problemów móc oddać produkt na gwarancji. Niestety mieszkania nie są z gumy, a kilkuletnie magazynowanie pudeł po sprzęcie wszelkiej maści i rodzaju może stanowić spory problem. Czy rzeczywiście opakowania trzeba przechowywać aż tak długo?

Najważniejszy jest tutaj zapis umieszczony na karcie gwarancyjnej. Producenci często zastrzegają sobie, że produkt zostanie przyjęty do gwarancji wyłącznie w oryginalnym pudełku. Mało tego – nawet jeśli takiego zapisu nie ma, warto pamiętać o ewentualnej konieczności transportu. Gdy odeślemy laptop, wagę lub odkurzacz w zastępczym opakowaniu, a przesyłka ulegnie uszkodzeniu, producent będzie miał argument, żeby jej nie przyjąć. Patrząc pod tym kątem, samo złożenie pudełek i ułożenie płaskiego stosu na szafie nie wystarczy – przyda się także idealnie docięty styropian, który zwykle wyściela wnętrze kartonu.

Duży telewizor, monitor, aparat, drukarka, telefon, suszarka, mikrofalówka,robot kuchenny – i już, piramida z pudeł na pół sypialni gotowa. Zamiast ryzykować i tracić cenną przestrzeń do życia, po prostu przewieź opakowania po sprzęcie na gwarancji do magazynu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice