Aktualności


 

20 08.2020

Jak przechowywać buty - przechowuj z głową: Obuwie

Jak przechowywać buty - przechowuj z głową: Obuwie

Nie raz, nie dwa zachęcaliśmy Was do przechowywania sezonowych rzeczy, w tym ubrań i butów, w boksach magazynowych Róża Rent. Dziś zastanowimy się, jak przechowywać buty, aby można je było łatwo odnaleźć i żeby przez wiele sezonów wyglądało jak nowe.

Jeśli masz taką możliwość, możesz trzymać buty w magazynie wewnątrz dedykowanego mebla – np. w wąskiej, wysokiej szafce na buty albo na specjalnym stelażu. W drugim przypadku warto postawić na model z pokrowcem lub samodzielnie zapewnić prowizoryczną ochronę przed kurzem. Meble będą z pewnością najwygodniejsze, gdy przyjdzie Ci odnaleźć w boksie konkretną parę; zajmą jednak sporo miejsca.

Z tego powodu zdecydowana większość naszych klientów decyduje się na przechowywanie butów w opisanych pudełkach. Niektórzy trzymają obuwie w oryginalnych kartonach, w których zakupili swoje pary; bardzo ciekawym rozwiązaniem są też pudełka z przezroczystego tworzywa, które pozwalają na szybką ocenę zawartości. W przypadku zwykłych, kartonowych pudeł warto podchwycić rozwiązanie stosowane w sklepach i nakleić z boku zdjęcie danej pary.

Żeby buty się nie zniekształciły, nie wrzucaj ich do pudełek byle jak. Czubki i pięty wypchaj papierem lub gazetami; możesz też zainwestować w tanie organizery na buty, które umożliwiają przechowywanie obuwia w pionie, a tym samym zaoszczędzenie nawet połowy przestrzeni. Jeśli chcesz układać jedną parę na drugiej, na dole umieść cięższe pary (buty zimowe czy górskie), a na górze delikatniejsze obuwie (np. sandałki, szpilki, balerinki). O wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie jednak odseparowanie od siebie poszczególnych par.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice