Aktualności


 

12 08.2020

Magazyny do wynajęcia dla właścicieli sklepów online (i nie tylko)

Magazyny do wynajęcia dla właścicieli sklepów online

Prowadzisz sprzedaż wysyłkową jako sklep online lub innego rodzaju firma? Nie masz gdzie przechowywać produktów i/lub gotowych paczek? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie – self storage na elastycznych, atrakcyjnych warunkach. Zamiast płacić za gigantyczny magazyn i podpisywać nie wiadomo jak długie umowy, wynajmij boks w interesującym Cię rozmiarze i na taki okres, jaki potrzebujesz.
 
Zalegający, naddatkowy towar, moment wymiany kolekcji lub nowy sezon sprzedażowy, remont w firmie bądź niewielkie wymagania metrażowe – w każdej z tych sytuacji, jak zresztą w wielu innych, magazyn Róża Rent okaże się strzałem w dziesiątkę. Wybierając magazyn typu self storage, stawiasz na elastyczność, oszczędność i bezpieczeństwo. Elastyczność, bo wspólnie wypracujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie, a karta magnetyczna i indywidualny kod PIN zapewnią Ci całodobowy dostęp do magazynowanych towarów we wszystkie dni tygodnia. Oszczędność, bo wybierzemy taki metraż, żeby nie generować żadnych zbędnych kosztów za nadmiarową przestrzeń. Bezpieczeństwo, bo zapewniamy kompleksową ochronę obiektu oraz optymalne warunki (temperaturę i wilgotność) do przechowywania w nim rzeczy.

Jako Róża Rent oferujemy nie tylko same magazyny, ale też obsługę firmowych przesyłek. Koniec z wiecznym czekaniem na kuriera – możemy zająć się wysyłaniem i odbieraniem paczek za Ciebie! Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas w biurze na Hutniczej, napisz wiadomość lub zadzwoń pod numer +48 697 541 216 :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice