Aktualności


 

06 08.2020

Kto i na jakiej podstawie ma dostęp do Magazynów?

Kto i na jakiej podstawie ma dostęp do Magazynów?

Zastanawiasz się, jak przebiega kontrola dostępu do hali i do konkretnych magazynów? O nic się nie martw! Zadbaliśmy o wszystkie szczegóły, żeby zapewnić Twoim rzeczom bezpieczeństwo.

Chcąc dostać się na teren hali, należy skorzystać z wydanej przez nas karty magnetycznej oraz indywidualnego kodu PIN. Taka weryfikacja, w połączeniu z dodatkową ochroną obiektu (monitoringiem, czuwającymi stróżami nocnymi) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przedmiotom przechowywanym na terenie obiektu. Do środka nie wtargnie żaden niepożądany gość, a tym bardziej złodziej. Ponadto wszystkie boksy magazynowe posiadają osobne rolety z dodatkowym zamknięciem na klucz.

Jeśli będziesz musiał/a dostać się do swoich rzeczy, ale nie dasz rady stawić się na to osobiście, istnieje na to sposób! Wystarczy, że upoważnisz do tego zadania kogoś bliskiego i zaufanego – mamę, męża, przyjaciela – i przekażesz mu cały potrzebny komplet: kartę magnetyczną, numer PIN i klucze. Wtedy taka osoba będzie mogła odebrać lub przewieźć potrzebne rzeczy w Twoim imieniu. Jest to jednak jedyny taki przypadek – nieupoważnione przez Klientów osoby nie mają prawa wstępu do magazynu ani nawet do hali!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice