Aktualności


 

15 07.2020

Czego potrzebujesz, żeby wynająć magazyn?

Czego potrzebujesz, żeby wynająć magazyn?

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy? A może szukasz magazynu dla swojej firmy? Wypróbuj rozwiązanie self storage! Jeśli zdecydujesz się wynająć boks Róża Rent, będziesz musiał odwiedzić osobiście nasze biuro. Nasi pracownicy czekają tam na Ciebie od 9 rano do 17 po południu, od poniedziałku do piątku. Dostęp do samych boksów jest możliwy także w weekendy i święta, 24 godziny na dobę, ale samo biuro funkcjonuje tylko w dni robocze w standardowych godzinach pracy.

Jeśli chcesz wynająć boks magazynowy jako osoba prywatna, potrzebujesz ważnego dokumentu tożsamości z aktualnym zdjęciem. Nie musi to być dowód osobisty – równie dobrze może to być prawo jazdy albo paszport. W przypadku, gdy zamierzasz podpisać osobę najmu jako klient biznesowy i jesteś upoważniony do reprezentowania przedsiębiorstwa, musisz stawić się u nas osobiście, podpisać dokumenty i dostarczyć potrzebne dane firmy.

Czy trzeba rezerwować magazyn, zanim udasz się do naszej siedziby? Można, ale nie jest to konieczne – posiadamy 334 boksy magazynowe i jeśli tylko któryś z nich będzie wolny, wynajmiemy Ci go od zaraz. Płatności można regulować gotówką, kartą bądź przelewem. To Ty wybierzesz, czy wolisz podpisać umowę na czas określony czy nieokreślony – zapraszamy!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice