Aktualności


 

17 06.2020

Wyjeżdżasz na urlop? Zabezpiecz najcenniejsze rzeczy!

Wyjeżdżasz na urlop? Zabezpiecz najcenniejsze rzeczy!

Zbliża się okres wakacyjny – choć będzie inny niż zawsze, wielu z nas uda się na zasłużony wypoczynek z dala od domu. Urlop powinien być czasem maksymalnego relaksu i zapomnienia o wszystkich troskach. Między innymi dlatego warto zadbać o ochronę najcenniejszych rzeczy, które pozostawimy na miejscu.

Solidne drzwi, ubezpieczenie i monitoring to tylko jedna z dróg, jaką można obrać celem zabezpieczenia swojego dobytku. Doskonałą opcją jest także wynajem niewielkiej powierzchni magazynowej. Boksy Róża Rent możesz wynająć na krótki okres nawet dzień przed wyjazdem.

W magazynie Twoje rzeczy będą najbezpieczniejsze. Nie dość, że zapewniamy całodobową ochronę hali (monitoring, stróże nocni) i bezpieczeństwo pożarowe, to jeszcze stosujemy indywidualny, elektroniczny system kontroli dostępu. Nikt, kogo nie upoważnisz, nie będzie mógł przedostać się do Twoich rzeczy!

Takie rozwiązanie ma wiele plusów – podczas wyjazdu nie będziesz się zamartwiać o ewentualne włamanie, a po powrocie po prostu odbierzesz swoje rzeczy w niezmienionym stanie. Serdecznie polecamy!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice