Aktualności


 

05 06.2020

Światowy Dzień Środowiska - dbajmy o naszą planetę

Światowy Dzień Środowiska - dbajmy o naszą planetę

Dokładnie dzisiaj, 5 czerwca, obchodzimy Światowy Dzień Środowiska. Wykorzystamy tę okazję, żeby zachęcić Was do troski o ekologię. Na poziomie indywidualnym naprawdę nie trzeba wiele – rozchodzi się głównie o drobne, pozornie niewiele znaczące nawyki, które towarzyszą nam na porządku dziennym. Trzeba jednak pamiętać, że każdą zmianę zaczyna się właśnie od siebie!

Po pierwsze – segregujcie śmieci starannie, sumiennie i zgodnie z regułami. W Róża Rent podchodzimy do segregacji poważnie i dbamy o obecność odpowiednich koszy na terenie obiektu. Jeśli zechcecie wyrzucić coś jeszcze u nas, np. przy sprzątaniu boksu, możecie zawsze skorzystać z naszych oznakowanych pojemników.

Po drugie – starajcie się używać rzeczy wielorazowo. Mamy tu na myśli zarówno torby na zakupy, jak i butelki termiczne (czy w ogóle inwestycję w filtr do wody). Gdy coś Wam się zepsuje, najpierw postarajcie się to naprawić, a dopiero później spisujcie dany przedmiot na straty.

Po trzecie – nie wyrzucajcie rzeczy, którym można podarować drugie życie. Dotyczy to zarówno ubrań czy elektroniki, jak i mebli czy rzeczy dla dziecka. Możecie takie przedmioty sprzedać bądź oddać, a najlepiej zawieźć do magazynu i przechować u nas do momentu, aż znowu będą Wam potrzebne :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice