Aktualności


 

27 05.2020

Umowa na rok? Ostatni miesiąc za złotówkę z hakiem!

Umowa na rok? Ostatni miesiąc za złotówkę z hakiem!

Kilka tygodni temu informowaliśmy o promocji -10% na wynajem wybranych rozmiarów boksów przy umowie na co najmniej 3 miesiące. Dziś kilka słów o innej korzystnej ofercie, która promuje długoterminowe korzystanie z magazynów Róża Rent. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy na 12 miesięcy, za ostatni miesiąc zapłacisz zaledwie 1,23 zł!

Ta symboliczna kwota oznacza ogromne oszczędności! W przypadku najmniejszego boksu o powierzchni 2,5m2 w kieszeni zostanie blisko 270 złotych, zaś przy wynajmie większej komórki magazynowej o metrażu 10m2 – ok. 675 złotych. Promocja dotyczy wszystkich dostępnych boksów Róża Rent.

Przypominamy, że umożliwiamy także wynajem krótkoterminowy – aktualnie podpisujemy umowy nawet na 1 miesiąc. Takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze w przypadku chwilowej potrzeby zmagazynowania dobytku, np. podczas przeprowadzki, remontu lub kilkutygodniowego wyjazdu. Jeśli jednak poszukujesz magazynu na stałe – na przykład szukasz miejsca dla firmowej dokumentacji albo swoich rzeczy sezonowych, takich jak meble ogrodowe czy sprzęt sportowy – wynajem długoterminowy lub na czas nieokreślony będzie o wiele bardziej opłacalny. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji przy umowie na rok!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice