Aktualności


 

13 05.2020

Aktualnie dostępne wymiary magazynów

Aktualnie dostępne wymiary magazynów

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł przechować rzeczy osobiste albo firmowe? Przed Tobą gruntowny remont lub wielka przeprowadzka, a nie wiesz, co zrobić na czas zmian z całym dobytkiem, w tym z meblami? A może chcesz zmagazynować gdzieś swój jednoślad: rower, motor albo skuter? W zależności od tego, co i na jak długo potrzebujesz zmagazynować, musisz odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie: który z dostępnych wymiarów magazynu sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji. 

W Róża Rent oferujemy na ten moment pięć różnych rozmiarów magazynów typu self storage. Każdy z nich posiada zestandaryzowaną wysokość (dokładnie 2,75 m), a na samej podłodze zmieści się następująca liczba standardowych europalet o wymiarach 80x120 cm:

- magazyn 2,5m2 – 1 europaleta i/lub rower,

- magazyn 3m2 – 2 europalety i/lub skuter (można go przechować po uprzednim spuszczeniu paliwa),

- magazyn 5m2 – 4 europalety i/lub motocykl (jak wyżej, trzeba wcześniej spuścić paliwo),

- magazyn 6,7m2 – 6 europalet,

- magazyn 10m2 – 8 europalet.

Jeśli mimo podanych wielkości masz problem z oszacowaniem, który boks magazynowy pomieści wszystkie Twoje rzeczy, nie zostawiając niepotrzebnie pustego miejsca, skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub umów się na spotkanie – pomożemy Ci dobrać odpowiedni rozmiar magazynu i wypracujemy najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice