Aktualności


 

22 04.2020

Wiosenne porządki, cz.4: Komono, czyli rozmaitości

Wiosenne porządki, cz.4: Komono, czyli rozmaitości

To już niemal koniec naszego cyklu o wiosennych porządkach. Przedostatnim etapem gruntowego sprzątania według Marie Kondo powinno być uporządkowanie tzw. komono – rozmaitych drobiazgów, które gromadzimy w różnych częściach domu (od kosmetyków, przez naczynia kuchenne, aż po ozdoby).

Żeby uporać się z komono, dobrze jest przyjąć podział na pewne kategorie. Osobno uprzątnij rozmaitości zgromadzone w kuchni, a osobno wszelkie przedmioty związane z techniką. Musisz znaleźć miejsce dla zapasów chemii domowej czy rozbudowywanej przez lata kolekcji kabli, ale też zająć się drobiazgami sezonowymi. Mowa tu o świątecznych figurkach, ozdobach choinkowych czy wielkanocnych dekoracjach, ale też zimowych kocach czy letnich podkładkach pod talerze (o ile zmieniasz wystrój mieszkania w ciągu roku).

Dla rzeczy, których używasz na co dzień, znajdź stałe miejsce, którego będziesz się trzymać. Staraj się zachować minimalizm. Zniszczone komono wyrzuć, niepotrzebne i niechciane – sprzedaj bądź oddaj, a resztę posegreguj i popakuj w kartony. Nie chowaj ich po szafach czy w piwnicy! Zamiast tego zaoszczędź cenne miejsce i wszystkie rozmaitości, które jeszcze się przydadzą, przewieź do prywatnego boksu Róża Rent. Self storage to doskonały sposób na wygospodarowanie wolnej przestrzeni przy zachowaniu dostępu do magazynowanych przedmiotów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice