Aktualności


 

13 04.2020

Życzenia Wielkanocne od Róża Rent

Życzenia Wielkanocne od Róża Rent

Kochani Klienci Róża Rent i wszyscy sympatycy idei self storage! Na trwające Święta Wielkanocne składamy Wam i Waszym najbliższym serdeczne życzenia! Wierzymy, że spędzacie te święta w spokojnej i rodzinnej atmosferze – nawet jeśli na odległość, to łącząc się drogą internetową.

Takich Świąt Wielkanocnych jeszcze nie było. I choć obecne czasy są wyjątkowe, przesłanie, jakie płynie z Wielkiej Nocy, pozostaje niezmienne i uniwersalne. Są to święta uczące nadziei i pokazujące nam, że wszystko się może zdarzyć. Zmartwychwstanie jest silniejsze niż śmierć, a nawet po najciemniejszej nocy przychodzi nowy dzień. Warto o tym pamiętać, pielęgnując w sobie nadzieję na lepsze jutro :)

Wracając do życzeń: życzymy Wam zdrowia, bo ono jest teraz najważniejsze, wewnętrznego spokoju i umiejętności zapanowania nad stresem, a także szybkiego powrotu do normalności. Wierzymy, że już niedługo będziemy wszyscy cieszyć się wiosną, realizować odłożone w czasie plany i funkcjonować, jak dawniej. Tymczasem skupcie się na najbliższym otoczeniu, zróbcie gruntowne porządki (polecamy nasz cykl o wiosennych porządkach i magazynowaniu nadmiaru rzeczy w boksach na wynajem) i pamiętajcie, że bałagan w mieszkaniu to dodatkowy bałagan w głowie, a tego chcemy uniknąć! :) Dbajcie o siebie, Wesołych Świąt!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice