Aktualności


 

01 04.2020

Wiosenne porządki, cz. 2: Książki

Wiosenne porządki, cz. 2: Książki

1. Zbierz książki i magazyny rozsiane po całym mieszkaniu w jedno wybrane miejsce. Nie omijaj żadnej kategorii książek – także tych kulinarnych, encyklopedii czy bajek z dzieciństwa. Zobacz, co masz i zastanów się nad tym, z których tytułów regularnie korzystasz.

2. Potrzebujesz dodatkowego miejsca na półkach? To idealny czas, żeby zrobić książkową selekcję. Nielubiane i w ogóle niepotrzebne książki sprzedaj bądź oddaj do biblioteki (wyrzucaj tylko te tytuły, które są zniszczone i już do niczego się nie nadają). Z kolei ulubione i często używane tomy, które chcesz mieć na wyciągnięcie ręki, ustaw na przeznaczonym do tego miejscu.

3. Resztę książek – czyli te tytuły, których nie chcesz się pozbywać, ale nie potrzebujesz też non-stop trzymać ich w mieszkaniu – spakuj do pudeł i zawieź do boksu magazynowego. Magazyny Róża Rent są suche i mają świetną wentylację, a nawet najdelikatniejszy papier jest w nich bezpieczny. Zachowasz przy tym dostęp do książek przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!

4. Zadbaj o porządek w swojej odświeżonej biblioteczce. Przetrzyj półki wilgotną ściereczką; możesz sięgnąć po preparat do czyszczenia powierzchni mebli. Każdy tom weź do ręki i sprawnie przekartkuj, trzymając grzbietem do góry, a kartkami w dół. Same grzbiety oczyść z kurzu suchą szmatką, miotełką albo dedykowaną końcówką do odkurzacza. Żeby zwalczyć charakterystyczny zapach, ustaw za książkami woreczek z ziołami, najlepiej lawendą, zielem angielskim albo rozmarynem.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice