Aktualności


 

25 03.2020

Wiosenne porządki, cz. 1: Ubrania

Wiosenne porządki - ubrania

Za oknem długo wyczekiwana wiosna! Niestety w związku z szalejącą pandemią nie możemy w pełni korzystać z jej uroków; możemy za to zrobić gruntowne, wiosenne porządki wedle zalecanej przez nas ostatnio kolejności. Zgodnie z zapowiedziami na pierwszy ogień idzie wszelkiego rodzaju odzież. Oto kilka wskazówek:

1. Zgodnie z metodą Marie Kondo, zbierz w jednym miejscu (np. na łóżku lub na podłodze) wszystkie ubrania, jakie tylko posiadasz. Wyjmij je z szaf i komód, zdejmij z wieszaków, otwórz pochowane kartony i wysyp wszystko na jeden stos. To pozwoli ci zobaczyć, jak wiele posiadasz i ilu z tych rzeczy tak naprawdę używasz na co dzień.

2. To, co zniszczone i zupełnie niepotrzebne spakuj do śmieci. To, co używasz rzadziej – odłóż na kupkę rzeczy „do zatrzymania”. Zaliczają się tutaj zarówno ubrania sentymentalne, jak np. sukienka ze studniówki, jak i noszone jedynie sezonowo (kurtki zimowe i grube swetry zajmują bardzo dużo miejsca!). Takie ubrania złóż, zapakuj do kartonów bądź worków, podpisz zawartość, a następnie przywieź do magazynu na wynajem. Korzystając z naszych boksów, masz pewność, że Twoje ubrania będą bezpieczne, a jednocześnie znacznie zwiększysz ilość miejsca w swojej garderobie.

3. Ubrania, których używasz na bieżąco, posegreguj. Możesz ułożyć je kolorystycznie, kategoriami (np. osobno spodnie, osobno sukienki) lub ze względu na okazję (do pracy, po domu, na większe wyjścia). Jeśli możesz, używaj wieszaków i składaj ubrania pionowo. Widząc wszystkie elementy odzieży, zyskujemy większą świadomość tego, co posiadamy i częściej z tego korzystamy!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice