Aktualności


 

04 03.2020

Self Storage - boksy magazynowe podbijają Świat!

Self Storage - boksy magazynowe podbijają Świat!

Self storage to idea, która zdobywa popularność na całym świecie. Z boksów na wynajem korzystają głównie Amerykanie – użytkują oni aż 3/4 istniejących magazynów. Nic dziwnego – w końcu moda na przechowywanie swojego dobytku poza domem przybyła do nas właśnie z USA.

Według FEDESSA – Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Self Storage – aż 4/5 wszystkich europejskich magazynów do wynajęcia znajduje się na terenie sześciu państw. Są to Francja, Szwecja, Holandia, Niemcy, Hiszpania oraz Wielka Brytania. Jeśli chodzi o Polskę, self storage dopiero zyskuje na popularności, choć eksperci stwierdzają, że rozwój polskiego i węgierskiego rynku przebiega najbardziej dynamicznie. Większość magazynów w Europie przybiera formę boksów w dużych halach postawionych na obrzeżach dużych miast i całych aglomeracji. Nie inaczej jest z Róża Rent – z dumą realizujemy model, który najlepiej sprawdza się u naszych zachodnich sąsiadów!

Mimo dynamicznego rozwoju self storage na rodzimym rynku jedynie 10% Polaków zdaje sobie sprawę z istnienia magazynów samoobsługowych. Mamy nadzieję, że ten odsetek już wkrótce wystrzeli w górę - możecie łatwo temu dopomóc, informując znajomych o opcji wynajęcia boksu :)  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice