Aktualności


 

26 02.2020

Zrób porządek w domu i w głowie!

pozbądź się bałaganu

Już za kilka dni 29 lutego, czyli data, która przydarza się raz na cztery lata. Każda okazja jest dobra, żeby znaleźć w sobie motywację do zmian na lepsze. Na początek warto posprzątać – w domu i w głowie, za jednym zamachem!

Badania zlecone przez IKEA dowodzą, że co piąta para kłóci się o bałagan minimum raz w tygodniu. Sherrie Bourg Carter (podobnie jak wielu innych psychologów) twierdzi, że nieporządek może wpływać negatywnie na nasze hormony stresu, nawet jeśli nie mamy takiej świadomości. Z kolei badania CELF przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wskazują na to, że przebywanie w bałaganie stanowi cios zwłaszcza dla kobiet i wywiera bardzo zły wpływ na ich zdrowie (psychiczne oraz fizyczne). To tylko ułamek naukowych dowodów na szkodliwość bałaganu, a jednocześnie zbawienny wpływ porządku na nasze samopoczucie.

Przekonaj się o tym na własnej skórze! Uporządkuj domową przestrzeń i pozbądź się bałaganu na dobre. Wyrzuć, sprzedaj lub oddaj niepotrzebne rzeczy, a te, których używasz rzadziej lub sezonowo, lub po prostu z jakichś powodów chcesz zachować na dłużej, umieść w wynajętym boksie. Odetchnij z ulgą i zobacz, jaki wpływ wywrze na Ciebie przebywanie w odgraconej, wolnej od chaosu przestrzeni. Porządek w domu to pierwszy krok do porządku w głowie!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice