Aktualności


 

05 02.2020

Przestronny parking i opcja wjazdu na halę

Przestronny parking - Róża Rent

Dogodny dojazd i możliwość łatwego zaparkowania pod obiektem to jedne z najważniejszych kwestii, jakie warto wziąć pod uwagę, decydując się na usługę self storage. Przecież kiedy zanosimy rzeczy do magazynu, raczej nie idziemy tam pieszo ani nie jedziemy komunikacją miejską, a zamiast tego wybieramy samochód osobowy bądź dostawczy. Jakoś musimy sobie poradzić z przeniesieniem z miejsca na miejsce wszystkich pudeł i wielkich, nieporęcznych przedmiotów.

Ostatnio informowaliśmy o wyjątkowo dogodnym dojeździe do naszej hali, zatem dziś zajmiemy się parkingiem. Czy można zaparkować w pobliżu obiektu? Czy przewidziane są miejsca tylko dla osobówek, czy zmieści się tam również ciężarówka? Czy parking leży daleko od boksów i czy da się wygodnie przenieść wszystkie rzeczy?

Wyjaśnijmy to sobie raz na zawsze! Przed halą Róża Rent rozpościera się duży i przestronny parking przeznaczony dla Klientów. Mogą na nim parkować zarówno samochody osobowe, jak i dostawczaki czy ciężarówki. Mało tego – samochody mogą wjeżdżać bezpośrednio na halę, co jeszcze bardziej skraca dystans do boksów. W przenoszeniu rzeczy pomagają dostępne za darmo wózki transportowe oraz operator wózka widłowego. Jak widać, pomyśleliśmy o wszystkim!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice