Aktualności


 

08 01.2020

Ułatwiamy przenoszenie rzeczy, jak tylko się da

Ułatwiamy przenoszenie rzeczy, jak tylko się da

Jeśli przenoszenie rzeczy (kartonów, mebli czy paczek) z miejsca na miejsce kojarzy Ci się głównie z wyczerpującym wysiłkiem i bólem pleców od dźwigania – mamy na to sposób! W Róża Rent komfort, wygoda i swoboda poruszania się po hali magazynowej to podstawa. Wynajmując u nas boks magazynowy, możesz liczyć na całą listę przydatnych udogodnień.

Po pierwsze – możesz wjechać do środka obiektu swoim samochodem, również dostawczym. Pozwala to na ułatwiony przeładunek towaru już na terenie hali magazynowej; to dodatkowy plus zwłaszcza wtedy, gdy prowadzisz biznes wysyłkowy, a kurier będzie odbierał paczki bezpośrednio z boksu. Po drugie, posiadamy windę towarową oraz wózki transportowe i paletowe, z których możesz korzystać w dzień i w nocy, o dowolnej porze. Mało tego: jeśli zamierzasz rozładowywać ciężki towar z dużego samochodu, a nawet tira, w godzinach od 6:00 do 14:00 możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego operatora wózka widłowego.

Dźwiganie rzeczy w rękach to pieśń przeszłości – w Róża Rent przeniesiesz wszystko do boksu bez większego wysiłku, nie roniąc przy tym ani kropli potu. Skorzystaj z naszych udogodnień i przekonaj się sam!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice