Aktualności


 

01 01.2020

Zrealizuj postanowienia noworoczne z Róża Rent!

Zrealizuj postanowienia noworoczne z Róża Rent!

Wraz z nowym rokiem rozpoczęła się nowa dekada – pora na wypełnianie noworocznych postanowień! Wbrew pozorom nasze boksy magazynowe mogą Ci to znacznie ułatwić. Oto kilka przykładów:

 

1. Lepsza organizacja

Wielu z nas cierpi na problemy z organizacją czasu i przestrzeni. Wystarczy uporządkować to drugie, żeby dostrzec zmiany na lepsze także w innych dziedzinach życia. Potraktuj boks jako schowek na rzeczy, które zagracają Twoją prywatną lub biurową przestrzeń, i weź wreszcie głęboki oddech!

 

2. Motywacja do ćwiczeń i dbania o formę

Któż z nas chociaż raz nie rozpoczynał roku z postanowieniem regularnej aktywności fizycznej? Przeszkodą okazuje się zwykle lenistwo lub szereg prozaicznych wymówek, takich jak brak czasu czy zbyt daleka droga na siłownię. A może by tak przenieść siłownię do własnego domu? Jeśli dysponujesz pokojem albo piwnicą, który/a marnuje się jako przechowalnia rzeczy, wynajmij boks, przenieś tam swój dobytek, a w wysprzątanej przestrzeni urządź prywatną siłownię!

 

3. Beztroskie, dalekie podróże

Często marzymy o porzuceniu dotychczasowego trybu życia i beztroskim zwiedzaniu świata. Powstrzymują nas przyziemne problemy, takie jak konieczność opłacenia mieszkania czy znalezienia nowego miejsca dla swojego dobytku. Mieszkanie można jednak zwolnić, sprzedać lub komuś wynająć, a rzeczy przenieść do boksu. Będą tam czekać na Twój powrót, a Ty oszczędzisz sporo pieniędzy!

Takich przykładów jest oczywiście więcej – jeśli do realizacji postanowień noworocznych przydałoby Ci się więcej miejsca, bardzo możliwe, że boksy Róża Rent są rozwiązaniem Twoich problemów!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice