Aktualności


 

04 12.2019

Wydajemy paczki kurierom!

Wydajemy paczki kurierom

Mikołaj już lada moment; odliczamy też kolejne dni do Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli wysyłasz klientom zamówienia kurierem, na pewno jest to dla Ciebie szczególnie pracowity okres. Chcesz zaoszczędzić czas i szukasz kogoś do pomocy? Skoro jesteś naszym Klientem i wynajmujesz u nas magazyn, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z naszych usług także w tym zakresie :)

W grudniu sprzedaż wysyłkowa bywa wyjątkowo uciążliwa. Wszyscy Klienci chcą dostać swoje paczki na czas – w końcu w wielu z nich znajdują się świąteczne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Wydawanie przesyłek kurierom, a także samo czekanie na ich odbiór bywa męczące i czasochłonne. Na szczęście możemy Cię w tym wyręczyć! Klienci biznesowi, którzy posiadają u nas swoje boksy, mogą liczyć na naszą pomoc w wydawaniu paczek – i to nie tylko tych świątecznych :)

Zapomnij o wielogodzinnym czekaniu na kuriera, będąc uziemionym we własnym magazynie. Zapakuj zamówienia i przygotuj je do wysłania, a my przechowamy je w boksie, a następnie wydamy przedstawicielowi firmy przewozowej. Zapraszamy po więcej szczegółów!
   Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice