Aktualności


 

04 12.2019

Black November w Róża Rent

Black November w Róża Rent

W Róża Rent zamiast Czarnego Piątku obchodzimy Czarny Listopad :) Na co dzień oferujemy bardzo konkurencyjne koszty wynajmu boksów, ale teraz tniemy ceny tak mocno, że aż żal byłoby nie skorzystać! Nie musisz czatować do piątku, żeby załapać się na atrakcyjny rabat – możesz wynająć swój boks od razu w promocyjnej cenie :)

Jaki to rabat? 40 złotych zniżki na wynajem boksu o powierzchni 3m2! Jeśli potrzebujesz dodatkowych paru metrów, to idealna okazja: miesięczny koszt usługi wynosi dokładnie 200 złotych netto (cena bez VAT). Według regularnego cennika za boks o takiej powierzchni trzeba zapłacić 240 złotych netto (295,2 zł brutto).

Black November w Róża Rent kończy się z dniem 30 listopada. Teoretycznie nie musisz się więc spieszyć, nie odkładaj jednak wynajmu na ostatnią chwilę – liczba boksów jest bowiem ograniczona. To najlepszy moment, żeby wynająć magazyn w okazyjnej cenie i przechować w nim przez zimę potrzebne sprzęty, które w domu czy w biurze zajmują zbyt wiele miejsca. 3m2 idealnie pomieszczą Twój skuter czy rower, kilka pudeł czy paletę o standardowych wymiarach – po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice