Aktualności


 

13 11.2019

Twoje rzeczy są u nas bezpieczne!

Twoje rzeczy są u nas bezpieczne!

Wciąż wahasz się nad wynajęciem boksu z obawy o bezpieczeństwo swoich rzeczy? Zupełnie niepotrzebnie! Doskonała ochrona boksów RóżaRent to dla nas absolutny priorytet. Kradzież, spłonięcie ani żadne inne mechaniczne zniszczenia nie wchodzą tutaj w grę. Dokładamy wszelkich starań, żeby Wasz dobytek był z nami bezpieczniejszy niż gdziekolwiek indziej. Poznaj cztery filary prewencji, jakimi rządzą się nasze magazyny:

1. Ochrona obiektu 24/7 – przez całą dobę boksów pilnują kamery monitoringowe, a nocą dodatkowo czuwają nad nimi przeszkoleni stróże.

2. Bezpieczeństwo pożarowe – hala RóżaRent spełnia pod tym względem najbardziej wygórowane wymogi!

3. Elektroniczny system kontroli dostępu – Klienci otrzymują specjalny kod, bez którego osoby nieupoważnione nie mogą się dostać do środka. Oprócz tego wszystkie boksy mają rolety zamykane na klucz.

4. Czystość i optymalna temperatura – dzięki regularnemu sprzątaniu i dezynfekcji nie dopuszczamy do pojawienia się żadnych szkodników. Ponadto zimą ogrzewamy całą halę, żeby temperatura w boksach nie spadła poniżej 15 stopni. Nasze magazyny samoobsługowe to o wiele lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie niż zimny garaż czy wilgotna piwnica!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice