Aktualności


 

20 11.2019

Oferujemy schronienie dla motocykli i skuterów

garażujemy motocykle

W Polsce coraz więcej osób może sobie pozwolić na własny, porządny jednoślad. Nabycie motocykla, skutera czy drogiego roweru to jedno; zupełnie inną kwestią jest przechowywanie takiego pojazdu. W końcu gdzieś trzeba to wszystko trzymać – i mowa tu nie tylko o samym motorze, ale też o całym komplecie gadżetów: od bagażnika i sakw, przez części i opony, aż po płyny eksploatacyjne.

Wiatr we włosach przy przejażdżce ukochanym motocyklem dostarcza niezastąpionych wrażeń. Nie jest to jednak najtańsza impreza, a do tego dochodzi jeszcze wygospodarowanie miejsca na taki pojazd. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na dodatkowy wydatek pod postacią kupna czy wręcz budowy prywatnego garażu. Zwłaszcza, że taka przestrzeń jest konieczna jedynie przy niekorzystnych warunkach pogodowych, głównie w okresie zimowym.

Na szczęście istnieją magazyny samoobsługowe, które można wynająć jedynie na potrzebny okres. W RóżaRent przechowamy Twój motocykl, skuter i wszystkie gadżety, które nie mają się gdzie podziać. Mamy tylko jedno wymaganie: będziesz musiał wcześniej spuścić paliwo. Jeśli dostarczysz nam suchy i czysty pojazd, odbierzesz go w takim samym stanie – zapewnimy mu ciepło i odpowiednią wilgotność oraz uchronimy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Boksy RóżaRent to doskonałe schronienie dla Twojego jednośladu!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice