Aktualności


 

05 01.2023

Self storage nie tylko dla osób z małym metrażem

Przyjęło się twierdzić, że usługi self storage są zarezerwowane dla tych osób, które borykają się z wiecznym niedoborem miejsca w małym mieszkaniu. Rzeczywiście, właśnie takich klientów indywidualnych jest najwięcej – wynajem boksu magazynowego jest dla nich sposobem na to, żeby zyskać nieco więcej przestrzeni w domu i nie zagracić dostępnych metrów kwadratowych. 

 

Warto jednak pamiętać, że prywatny magazyn to też świetne rozwiązanie dla osób, które nie narzekają na brak przestrzeni, za to mają problem z jej zagospodarowaniem. Tam, gdzie metraż na to pozwala, czasem pojawia się pomysł, żeby uczynić z wolnego pokoju składzik na rzeczy. Z upływem miesięcy i lat wciąż przybywa w nim przedmiotów, a coś, co mogłoby być biurem, pokojem rozrywki czy prywatną siłownią, zamienia się we wstydliwą graciarnię.

 

W takiej sytuacji boks magazynowy może być nieocenioną pomocą. Można przewieźć do magazynu rzeczy z pokoju-składzika (zachęcamy do tego, żeby wcześniej porządnie się im przyjrzeć i zadecydować, czy na pewno wszystko jeszcze się przyda), a zwolnioną w ten sposób przestrzeń zagospodarować w dowolny sposób. Choćby miało to być domowe kino, warto zdobyć się na ten wysiłek!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice