Aktualności


 

30 12.2022

Nowy rok, nowe możliwości

Przełomowe momenty mają dla nas ogromne znaczenie. Kto choć raz nie postanowił, że zmieni swoje życie od poniedziałku, niech pierwszy rzuci kamieniem… A co dopiero Nowy Rok! Sam fakt, że pora zmienić kalendarz, stanowi potężną motywację do zmian.

W których postanowieniach może pomóc wynajem boksu w Róża Rent?

„Schudnę / zacznę o siebie dbać”

To jedno z najchętniej podejmowanych wyzwań. Wystarczy przejść się w styczniu na siłownię, żeby zobaczyć, jak wiele osób otwiera Nowy Rok ze świeżą energią. Niestety, już w lutym przy maszynach zaczyna robić się pusto. A gdyby tak podtrzymać motywację, przenosząc siłownię do siebie? Przewieź niepotrzebne rzeczy do boksu i wygospodaruj kącik do ćwiczeń we własnym mieszkaniu, a nie będzie już wymówek!

„Ogarnę siebie i swój kalendarz”

Codzienna organizacja czasu i przestrzeni to wcale nie taka prosta sprawa. Co wiemy, to to, że najpierw trzeba zaprowadzić porządek wokół siebie, a dopiero potem: w swojej głowie. Uporządkuj swoją przestrzeń, przewieź rzadko używane rzeczy do Róża Rent, a efektywna organizacja zacznie Ci przychodzić o niebo łatwiej.

„Zacznę podróżować / rozwijać swoje hobby”

Łatwiej powiedzieć… Trudniej zrobić. Na szczęście i tutaj dodatkowe metry kwadratowe mogą okazać się bardzo pomocne. Podczas dalekiej podróży możesz uniknąć podwójnych opłat za mieszkanie – możesz zwolnić swoje lokum w Polsce, a rzeczy poczekają na Twój powrót w boksie. A jeśli brakuje Ci miejsca na to, żeby w spokoju rozwijać swoje pasje, możesz zrobić małe przemeblowanie i przewieźć część rzeczy do Róża Rent. Na pewno uda się wygospodarować choćby mały kącik do malowania czy majsterkowania!

Grunt, żeby postanowienia były realne do wykonania – w przeciwnym razie zamiast poprawy zaobserwujemy kolejne porażki i rosnące poczucie winy. Mierzmy siły na zamiary!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice