Aktualności


 

16 12.2022

Narty i snowboard, wypożyczać czy kupić własne?

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon narciarski będzie szczególnie udany. Pada śnieg, sezon całkiem nieźle się rozkręca, a w sklepach pojawia się już sezonowy sprzęt sportowy. Pojawia się pytanie: czy lepiej jest zainwestować we własne wyposażenie, czy może skorzystać z usług wypożyczalni?

 

O ile na początku przygody ze sportami zimowymi rozsądniejszym wyborem wydaje się wypożyczalnia (w końcu warto się przekonać, czy taka rozrywka w ogóle nam odpowiada), to potem sprawa nieco się komplikuje. Wszystko zależy od tego, jak często zamierzamy uprawiać dany sport i czy mamy gdzie go przechowywać.

 

Jeśli będziemy odwiedzać stok tylko raz czy dwa razy w roku, wypożyczanie sprzętu będzie bardziej ekonomiczne. Przy częstszych wycieczkach na wyciąg bardziej opłaca się zakup własnych nart lub snowboardu. Niektórzy mimo wszystko wzbraniają się przed tą opcją z obawy przed brakiem miejsca do magazynowania sprzętu.

 

Osoby mieszkające w małych mieszkaniach bez piwnicy lub komórki mogą z powodzeniem przechowywać zimowy sprzęt sportowy w boksie na wynajem. W Róża Rent narty bezpiecznie przeczekają cieplejsze miesiące – odbierzesz je w nienaruszonym stanie, gdy nadejdzie kolejny sezon!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice