Aktualności


 

02 12.2022

Gdzie schować prezenty przed bliskimi?

Za nami Black Friday i okres ogromnych przecen, przed nami Mikołaj i Święta. Co przezorniejsi pewnie już obkupili się w upominki dla najbliższych; ci mniej zapobiegliwi pewnie dopiero rozglądają się za prezentami. Jedni i drudzy muszą zmierzyć się z odwiecznym problemem – gdzie schować podarunki dla bliskich, żeby nie zrujnować im niespodzianki?

Oto kilka pomysłów:

  • W pracy – to jeden z lepszych sposobów, żeby skryć prezenty przed domownikami. O ile w biurze jest bezpiecznie i przestronnie, paczki można ukryć w szafce albo pod biurkiem.
  • Na tyle regału (za książkami) albo na tyle szafy (za ubraniami) – wtedy rzeczy będą osłonięte ze wszystkich stron. Ten sposób sprawdzi się w przypadku małych przedmiotów; problem polega na tym, że inny domownik może wpaść na to samo ?
  • W garażu lub piwnicy – najlepiej przy sezonowych, letnich rzeczach, do których w grudniu nikt się nie zbliża; na przykład za kosiarką albo przy sprzęcie do nurkowania.
  • W boksie magazynowym – to bez dwóch zdań najpewniejsza kryjówka. Do komórki można się dostać tylko z kartą dostępu, a rzeczy pozostają pod stałą ochroną. Do tego można je tam przechować przez długie dni, tygodnie czy nawet miesiące. Nie dość, że nikt ich tam nie znajdzie, to jeszcze nie będą nikomu przeszkadzać!


  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice