Aktualności


 

10 11.2022

Jakość przede wszystkim!

10 listopada obchodzimy Światowy Dzień Jakości. To międzynarodowe święto ustanowiono w 1989 roku, czyli ponad 30 lat temu. Ma ono zwracać uwagę na temat jakości, zachęcać do rozwoju dobrobytu, podnoszenia jakości i jej kontroli oraz generalnie podnosić świadomość społeczeństwa w tym zakresie.

 

Osobiście podchodzimy do tematu jakości bardzo poważnie. Odkąd wprowadziliśmy pierwsze magazyny samoobsługowe na Śląsku, dochowujemy najwyższych standardów jakości. Zapewniamy klientom perfekcyjną magazynowo-logistyczną bazę o ciekawej, nowoczesnej architekturze i infrastrukturze. Kilka razy rozbudowywaliśmy obiekt, żeby sprostać rosnącemu popytowi na nasze usługi.

 

Dbamy o każdy szczegół – od dogodnej lokalizacji hali (2 km od Węzła „Murckowska”, co zapewnia bezproblemowy dojazd w zasadzie od każdej strony), przez przestronny parking dla osobówek i ciężarówek, aż po dostępność wózków transportowych oraz widłowych. Zapewniamy wysoki poziom zabezpieczeń, w tym ochronę obiektu, monitoring czy bezpieczeństwo pożarowe – żeby w ogóle wejść na halę, trzeba posiadać indywidualnie wydaną kartę dostępu. Nasze boksy są w świetnym stanie – jest u nas sucho, czysto i panuje optymalna temperatura. 

 

Słowem: jakość przede wszystkim!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice