Aktualności


 

01 11.2022

Jak produkować mniej śmieci na Wszystkich Świętych?

Początek listopada to oczywiście Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki. W polskiej tradycji to wyjątkowe dni – wspominamy nie tylko świętych, ale przede wszystkim naszych zmarłych bliskich, członków rodziny i przyjaciół, odwiedzając ich groby i zapalając za nich znicze.

 

Nie da się ukryć, że po tych dniach na cmentarzu zostają tony śmieci, które często nie trafiają do recyklingu. Jak temu zaradzić? Czy da się spędzić Wszystkich Świętych bardziej eko?

 

Otóż: nie wszystkie rzeczy, których używamy do przyozdabiania grobów na Wszystkich Świętych, trzeba wyrzucać i wymieniać co roku na nowe. Część z nich – w tym sztuczne wiązanki, szklane znicze i latarenki (bez wkładów!), a także znicze solarne czy elektryczne (na baterie) – można z powodzeniem zatrzymać na kolejny sezon. Wystarczy po świętach zapakować je do pudeł i przewieźć do boksu Róża Rent.

 

Jeśli wynajmujesz już u nas komórkę bądź rozważasz wynajem magazynu w najbliższym czasie, zachęcamy do maksymalnego wykorzystania tej przestrzeni. Przetrzymanie części dekoracji to nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne rozwiązanie – zwłaszcza, że przy szalejącej inflacji ceny na cmentarnych stoiskach poszybowały w górę.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice