Aktualności


 

29 10.2022

Jak przechowywać sprzęt biwakowy?

Choć złota polska jesień wyjątkowo nas rozpieszcza, przed nami coraz chłodniejsze dni. Prawdopodobnie minie wiele miesięcy, zanim znowu wybierzemy się pod namiot, a zatem to najwyższa pora, żeby pomyśleć o tym, gdzie przechować swój sprzęt biwakowy i akcesoria campingowe.

 

Namioty, karimaty, śpiwory, plecaki, przenośne lodówki i kuchenki, specjalistyczna odzież i obuwie, składane stoły i krzesełka turystyczne… Gdzie to wszystko pomieścić? Jeśli mieszkamy w miejscu, gdzie każdy metr przestrzeni jest na wagę złota, trzeba poszukać innych rozwiązań niż zagracanie zapchanych szafek. Magazynowanie cennego sprzętu w zawilgoconej, podatnej na włamania piwnicy to równie nieatrakcyjne rozwiązanie.

 

Sprzęt turystyczny jest zwykle sporo warty – nie ma sensu ryzykować, że przejdzie zapachem stęchlizny albo, co gorsza, zostanie skradziony przez osiedlowego rabusia. Na szczęście istnieją usługi self storage. W samoobsługowej skrytce pomieścisz wszystkie campingowe akcesoria – będą one czekać na kolejny sezon w suchym, ogrzewanym pomieszczeniu i pod kompleksową ochroną. Spakuj swoje rzeczy do pudeł i przewieź je do Róża Rent – będą u nas bezpieczne!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice