Aktualności


 

16 10.2022

2,5m2 czyli ile? Dostępne rozmiary boksów

Jeśli brakuje Ci miejsca w domu lub w biurze, rzeczy wychodzą z szaf i czujesz, że pora na zmiany, wynajmij samoobsługowy boks magazynowy. Przechowasz w nim wszystko, czego nie chcesz się pozbyć, a na co z różnych powodów nie masz już przestrzeni. Wejście na halę będzie dla Ciebie dostępne przez całą dobę i w każdy dzień roku, a warunki umowy są na tyle elastyczne, że na pewno uda nam się dojść do porozumienia.

 

Fakt, że self storage to dobre rozwiązanie, nie ulega wątpliwości. Pozostaje jednak pytanie, na jaki metraż boksu się zdecydować. A to zależy już od tego, co i na jak długo potrzebujesz u nas przechować.

 

Aktualnie możemy zaproponować boksy w pięciu wielkościach – wszystkie magazyny są wysokie na 275 cm, ale znacząco różnią się metrażem. Żeby zapewnić klientom lepszy ogląd na to, co zmieści się w danym boksie, zmierzyliśmy, ile standardowych europalet można ułożyć na płasko na podłodze. Oto rozpiska:

 

- boks 2,5 m2 – pomieści rower lub jedną europaletę,

- boks 3 m2 – zmieści się w nim skuter i/lub dwie europalety,

- boks 5 m2 – wejdzie do niego motocykl i/lub cztery europalety,

- boks 6,7 m2 – da się w nim ułożyć na płasko sześć europalet,

- boks 10 m2 – największy dostępny na ten moment magazyn – zmieści aż osiem europalet.

 

Jeśli te wyliczenia niewiele Ci mówią, zadzwoń lub napisz – kiedy opowiesz nam, co dokładnie potrzebujesz przechować, doradzimy Ci, który metraż będzie najbardziej odpowiedni, żebyś nie musiał płacić za pustą przestrzeń!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice