Aktualności


 

30 09.2022

Jak zmieścić się z rzeczami w studenckim pokoju?

Już lada dzień rozpocznie się kolejny rok akademicki, a to oznacza, że wielu świeżo upieczonych studentów pożegna się z rodzicami i uda się na nauki do innego miasta. Samodzielność bywa ekscytująca, ale też wymagająca – zwłaszcza, jeśli chodzi o blaski i cenie mieszkania w akademiku lub wynajętym, studenckim pokoju.

 

Nowe lokum nie zawsze jest w stanie pomieścić wszystkie rzeczy, jakie zgromadził dany student. Oczywiście, część z nich, w tym pamiątki z dzieciństwa, można zostawić w domu rodzinnym – chyba że na pokój czeka już młodsze rodzeństwo albo rodzice chcą urządzić w nim biuro czy siłownię. Jasne, porządna selekcja rzeczy to dobry pomysł, ale nie ma przecież sensu wyrzucać sezonowych sprzętów czy dobrych butów tylko dlatego, że nie mieszczą się w ciasnym, wspólnym przedpokoju.

 

Co może wtedy pomóc? Oczywiście self storage! W Róża Rent oferujemy boksy już od 2,5m2, w których zmieszczą się wszystkie rzadko lub sezonowo używane rzeczy. To na pewno tańsza opcja niż wynajem całego mieszkania, a często nawet większego pokoju. Zwłaszcza, że na taki boks, który posłuży jako składzik, można się zrzucić razem z innymi współlokatorami. Rzeczy będą u nas w pełni bezpieczne – zadbaliśmy o wszystko, od ochrony i monitoringu, przez bezpieczeństwo pożarowe, aż po optymalną temperaturę i brak szkodliwej wilgoci.

 

Serdecznie polecamy swoje usługi wszystkim studentom, którym doskwiera brak miejsca na rzeczy. A przy okazji zapraszamy na naszego bloga, gdzie szczegółowo opisujemy wady i zalety różnych opcji zakwaterowania na czas studiów. Udanego roku akademickiego!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice