Aktualności


 

22 09.2022

Przygotuj się na jesień

Nic nie motywuje nas do działania tak mocno jak zmiany, które zachodzą wokół nas. Nie bez powodu tak często postanawiamy, że zaczniemy nowe życie od poniedziałku czy od Nowego Roku. Taki zastrzyk motywacji dają też zmiany sezonów. W tym roku początek kalendarzowej i astronomicznej jesieni wypada tego samego dnia – w piątek 23 września. 

 

Jako Róża Rent uważamy, że to doskonały czas, żeby wprowadzić nowe nawyki, zrezygnować ze szkodzących nam przyzwyczajeń, a przede wszystkim uporządkować przestrzeń wokół siebie.

 

Boksy magazynowe to doskonałe remedium na brak wystarczającej ilości miejsca w domu czy w mieszkaniu. Wielu klientów odwiedza nas właśnie na przełomie sezonów, żeby wymienić część sprzętu i garderoby na przedmioty, które przydadzą się w nadchodzącej porze roku. Serdecznie zachęcamy do uporządkowania swojej przestrzeni – przewiezienie części rzeczy do boksu pozwoli wygospodarować więcej miejsca na ciepłe swetry i inne jesienne akcesoria, a przede wszystkim sprawi, że milej będzie się spędzać długie i chłodne wieczory.  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice