Aktualności


 

15 09.2022

Wasza wygoda to dla nas priorytet

Powiedzmy sobie szczerze: przenoszenie ciężkich kartonów, paczek czy wręcz całych mebli to nie bułka z masłem, a mocno obciążająca praca. Jako firma oferująca usługi self storage doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

 

Wasza wygoda od zawsze była naszym priorytetem. Sama idea boksów na wynajem ma na celu podniesienie komfortu codziennego życia – czy to poprzez oszczędności, czy poprzez zwiększenie wolnej przestrzeni w biurze czy w mieszkaniu. Dlatego też zadbaliśmy o kilka szczegółów, które mają na celu zadbać o wygodę naszych klientów także przy przenoszeniu rzeczy – czyli, mówiąc wprost, uchronić ich przed bólem krzyża.

 

Co znajduje się na liście naszych udogodnień? Każda osoba wynajmująca boks może wjechać na teren obiektu samochodem, nawet jeśli to dostawczak. Dzięki temu przeładunek towaru jest możliwy bezpośrednio na terenie hali magazynowej. Jest to pomocne szczególnie dla klientów biznesowych, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową, a ich kurierzy odbierają paczki od razu z hali Róża Rent (tak, wydajemy paczki kurierom).

 

Oprócz tego mamy na terenie obiektu zarówno windę towarową, jak i różnego rodzaju wózki transportowe czy paletowe. Są one dostępne dla naszych klientów przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia. Z myślą o osobach, które muszą rozładowywać naprawdę ciężkie pakunki, postanowiliśmy pójść jeszcze o krok dalej i zapewnić pomoc profesjonalnego operatora wózka widłowego (przy czym pracuje on w wyznaczonych godzinach w tygodniu).

 

Wygodniej się nie da!  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice