Aktualności


 

12 08.2022

Przechowaj walizki, plecaki i torby

Jeśli dużo podróżujesz, na pewno masz do dyspozycji cały bagażowy arsenał. Poszczególne linie lotnicze, nie tylko te tanie, mają swoje wymagania co do wymiarów bagażu (podręcznego i rejestrowanego). Jedni życzą sobie torby 40 x 20 x 25, a drudzy 55 x 40 x 23… Co linia, to inne zasady, a przy częstym podróżowaniu kolekcja posiadanych walizek kabinowych rozrasta się do niepokojących rozmiarów. Co więcej – często nie da się włożyć jednej torby w drugą i trzeba przechowywać puste bagaże poustawiane obok siebie.

Jeśli nie masz pomysłu, co zrobić z walizkami, kiedy nie jesteś na wakacjach lub na wyjeździe służbowym – bo nie masz na nie miejsca albo po prostu nie chcesz marnować cennej przestrzeni – polecamy skorzystać z usług self storage. W Róża Rent przechowamy walizki, plecaki turystyczne i torby całej Twojej rodziny.

Tylko pomyśl, ile miejsca odzyskasz w ten sposób w swojej szafie! A kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możesz wyjąć z boksu potrzebne bagaże – nawet w środku nocy, w niedzielę i święta. Czysta wygoda!



  Zadzwoń do nas


 

Zapraszamy


Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

zadzwoń do nas

napisz do nas

 

RóżaRent

self storage

 

ul. Hutnicza 6,
40-241 Katowice